Úvod >>  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat

Budeme vás informovat, proč máme. Shromažďování osobních údajů, máme v úmyslu použít Musíme sbírat a ukládat své jméno, adresu a další základní služby.

Osobní údaje, jako je například kladených otázek dostupné služby. Billing

Bezpečnostní

Bude zachován, aby byla zajištěna bezpečnost. , Integritu a důvěrnost vašich osobních údajů nezbytných záruk.

tajný

Naše záruka, že si koupíte, můžete koupit na našich webových stránkách - nebojte se o bezpečnost své kreditní karty. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu diskutovat o bezpečnost. Všechny výrobky v souladu s následujícími ustanoveními zákona o ochraně spotřebitele pro organizaci.

Podpora

Zaměřujeme se na snižování aktivity online podvodům. Jako preventivní opatření, máme tým zákaznické podpory, že kontakt není spokojen s vámi jako naše zápalky nebo pokud máme podezření na zneužití. Rozpoznávání řeči a schválení.

Zákaznický servis

Používáme technologii, která nám umožňuje zrychlit, aby neposkytování náhrad se správným produktem k dispozici, které můžete použít. Chování návštěvníků našich stránek Nejjednodušší.

Jsou uloženy v prohlížeči "cookies". "Cookie" je malý textový soubor uložený na vašem počítači, můžeme pomoci těm, kteří jsou spokojeni. Tyto informace nám umožní informace o sobě, což znamená, že nemusíte obnovit vaše data. Můžete použít svůj prohlížeč, aby se zabránilo změnit. Situace v konkrétním informacím shromážděným tímto způsobem mohou být použity k vaší identifikaci, pokud ji měnit.

Pokud máte nějaké stížnosti, zpracováváme data by se měla vztahovat povinnosti komisaře soukromí. - Ale prosím, informujte nás v předstihu, nejlépe tak, že máme možnost prostřednictvím e-mailu vyřešit všechny vaše problémy
zpět
Copyright © 2020 norush.cz. Powered by norush.cz